800 222 800
   Po-Pá: 8.00-16.00
ZLATE-MINCE.CZ
ENCYKLOPEDIE ČESKÝCH MINCÍ
Přihlášení | Košík | Registrace
CZK · Kč   |   EUR · €   |   USD · $
AKTUÁLNĚ: Dnes máme v akci pokračování oblíbené série pohádkové postavičky: Krtek a raketa
       
AKTUÁLNÍ ZPRÁVA PRO KLIENTY:

INTERNETOVÁ AUKCE ZAPOČATÁ DNE 2.9.2016 BUDE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ UKONČENA DNE 25.9.2016. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.





UPOZORNĚNÍ:


 
 


PRODEJNY ZLATA:

Praha - II. patro OD



Zlaté Mince - Numismatika
budova Obecního domu
U Prašné brány č. 2
111 21 Praha 1
tel.: 222 322 122
fax.: 222 322 244

Po-Pá: 8.00 - 18.00
So-Ne: ZAVŘENO

Martina Fialová
telefon: 222 322 122
e-mail:
Fialova@Zlate-Mince.cz

Pavel Palas
telefon: 222 322 123
e-mail:
Palas@Zlate-Mince.cz

Martina Fialová
telefon: 222 322 245
e-mail:
Fialova@Zlate-Mince.cz




Praha - vedle Prašné Brány



Pražská mincovna a.s.
budova Obecního domu
U Prašné brány č. 2
111 21 Praha 1
tel.: 222 322 222


Po-Pá: 10.00 - 19.00
So: 10.00 - 18.00

Ludmila Trtíková
telefon: 222 322 222
e-mail:
prasna-brana@prazska-mincovna.cz
 










Bratislava



Pražská mincovna a.s.
Pri Michalskej bráne
Baštová ul. 1
811 03 Bratislava
Slovensko
tel.:+421 2 207 44 649

Po-Pá: 9.00 - 17.00



telefon: +421 2 20 74 46 49
e-mail:
michalska@prazska-mincovna.sk










Vsetín



Zlaté Mince - Numismatika
budova Komerční banky
Mostecká 364
755 01 Vsetín
telefon: 575 755 555
fax.: 575 755 599

Po-Pá: 8.00 - 16.00


Kamila Bantová
telefon: 575 755 555
e-mail:
Bantova@Zlate-Mince.cz

Bohumila Špačková
telefon: 575 755 512
e-mail:
Spackova@Zlate-Mince.cz

Anička Trtíková
telefon: 575 755 511
e-mail:
Anicka.Trtikova@Zlate-Mince.cz




EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ:

Ing. Jaroslav Tomanec
telefon: 575 755 517
e-mail:
Tomanec@Zlate-Mince.cz 

REKLAMACE:

Ludmila Trtíková
telefon: 575 755 557
e-mail:
Trtikova@Zlate-Mince.cz

ZLATÉ MINCE:

IČ:    73241229
DIČ: CZ7355285894 

Registrace :

Podnikatel zapsán u živnostenského úřadu Městského úřadu ve Vsetíně č.j. 1/ZO/0567/03 a č.j. 1/ZO/0568/03 dne 31.3.2003. Zodpovědná osoba za provoz e-shopu: Ludmila Trtíková

e-mail: Info@Zlate-Mince.cz


Bankovní spojení :
Komerční Banka Vsetín, Mostecká 364
BIC (SWIFT) : KOMBCZPPXXX

CZK účet : 86-7764040207 /0100 
IBAN : CZ36 0100 0000 8677 6404 0207
Account owner name : Ludmila Trtikova

CZK účet : 43-413220247 /0100 
IBAN : CZ78 0100 0000 4304 1322 0247
Account owner name : Ludmila Trtikova

EUR account : 94-2637110257 /0100
IBAN : CZ57 0100 0000 9426 3711 0257
Account owner name : Ludmila Trtikova

USD account :
43-3841480217  /0100
IBAN : CZ98 0100 0000 4338 4148 0217
Account owner name : Ludmila Trtikova

     
OCENĚNÍ MINCÍ:

Pavel Trtík
telefon: 575 755 557
e-mail:
Trtik@Zlate-Mince.cz

Iva Kratochvílová
telefon: 575 755 557
e-mail:
Kratochvilova@Zlate-Mince.cz

EXPEDICE ZBOŽÍ:

Markéta Trtíková
telefon: 575 755 521
e-mail:
M.Trtikova@Zlate-Mince.cz

Gabriela Koňaříková
telefon: 575 755 522
e-mail:
Konarikova@Zlate-Mince.cz

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ:

Josef Bant
telefon: 575 755 555
e-mail:
Bant@Zlate-Medaile.cz





AKTUÁLNÍ ZPRÁVA PRO KLIENTY:

INTERNETOVÁ AUKCE ZAPOČATÁ DNE 2.9.2016 BUDE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ UKONČENA DNE 25.9.2016. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.





UPOZORNĚNÍ:


 
 


INFORMACE

Úvodní stránka
Investiční zlato
Sběratelské mince
Sběratelské potřeby
Dárky z drahých kovů
Umění medaile
Kamenné prodejny
Pro média

O NAKUPOVÁNÍ

Prodejní řád
O naší společnosti
Další informace
Právní doložka
Puncovní značky
PROVOZOVATEL

Zlaté Mince - Numismatika
budova Komerční banky
Mostecká 364
755 01  Vsetín
IČ:    73241229
DIČ: CZ7355285894 
KONTAKT

Navštivte nás
Napište nám

Oznámit chybu na stránce
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS.
©2003-2016 Zlaté mince - Numismatika