Investiční zlato. Mince ČNB.
E-shop Martina Sáblíková

Zrušená emise!

Martina Sáblíková

Zlatá pamětní medaile
Autor:
Rytec
Ražba: Česká mincovna

průměr: 22 mm
hmotnost: 7.78 g
ryzost: 999,9/1000 Au
hrana: hladká
limit emise 2010: 500 ks

Sada zlatých medailí Mistři světa a olympijští vítězové II obsahuje tituly:
- Roman Šebrle
- Kateřina Emmons
- Martina Sáblíková
- Martin Straka
- Barbora Špotáková
- objednat lze i celou sadu v dárkové dřevěné etui na této stránce.


 

Martina Sáblíková (27. 5. 1987) – nejúspěšnější česká rychlobruslařka. Dvojnásobná olympijská vítězka, čtyřnásobná mistryně světa, dvojnásobná mistryně Evropy. Českou republiku reprezentovala také v silniční cyklistice.

Martina Sáblíková se narodila v Novém Městě na Moravě. Jako všestranně sportovně nadaná se jevila už v dětství.

K rychlobruslení ji přivedl trenér Petr Novák, kolega její maminky. To Martině bylo jedenáct let a už ve čtrnácti se stala českou reprezentantkou v této disciplíně.

První nepřehlédnutelný úspěch se dostavil na olympijských hrách v Turíně (2006), kde na půlkilometrové trati skončila čtvrtá. Své kvality potvrdila o měsíc později na juniorském mistrovství světa, odkud přivezla stříbrnou medaili.

V sezoně 2006/2007 v celkovém hodnocení vyhrála Světový pohár, když zvítězila v polovině ze šesti závodů a zlato přivezla také z Mistrovství Evropy v Itálii. V té době zároveň ohlásila překvapivý záměr zúčastnit se jako cyklistka letní olympiády v Pekingu. I přes slibné výsledky na Mistrovství republiky žen k tomu však nedošlo., že by určitě nebyla bez šancí, dokázala v časovce na Mistrovství Evropy, kde skončila na bronzovém stupínku.

I přes snahu prosadit se v cyklistice, zůstala jejím dominantním sportem rychlobruslařská disciplína. Na olympiádu ve Vancouveru už odjížděla jako držitelka pěti zlatých medailí a očekávání fanoušků splnila měrou vrchovatou: domů si přivezla hned dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Další zlaté přivezla ze světových šampionátů v letech 2010 a 2011.

Úspěchy Martiny Sáblíkové podnítily diskuzi na téma výstavby rychlobruslařské dráhy v České republice.

  Medaile jako krásný dárek.
Malý dárek trvalé hodnoty - zlatá medaile. Vyberte si dárky pro každou příležitost i na této stránce.

Zlato je vhodný dárek k narození dítěte, k svatbě, k významnému životnímu jubileu. Můžete jej věnovat svým blízkým stejně jako významným obchodním partnerům. Medaile jsou atraktivním dárkem i díky naší bohaté nabídce. Určitě si i Vy vyberete dárek, který zaručeně potěší.

  Zlato jako investice
Investice do zlata neztrácí svoji hodnotu. Cena zlata naopak stále stoupá.


Zlato bylo vždy spolehlivým prostředkem pro bezpečné uložení úspor. V každé době. Za všech okolností. Využijte i Vy příležitost zajistit si své vlastní zlaté rezervy. Nakupujte investiční zlaté medaile pravidelně ve velikosti a v ceně, která vyhovuje Vašim potřebám.


DPH 21% v ceně

POZNÁMKA
Medaile není zobrazena ve skutečné velikosti. Kliknutím na obrázek se zvětší.
K medaili je dodáván certifikát potvrzující její parametry. 

Původní záměr razit tuto medaili Česká mincovna opustila.
 


Martina Sáblíková

Martina Sáblíková

Zlatá medaile je dodávána v ochranné plastové kapsli a dárkové etui s certifikátem.

  

  

   

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2019 Zlaté mince - Numismatika