UPOZORNĚNÍ: Otevíráme prodejny! Prosíme o telefonickou rezervaci návštěvy. 1.6. Nefixujeme ceny zlata z důvodu státního svátku v Rakousku.
E-shop

HLEDÁTE NETRADIČNÍ DÁREK?
Hodnotný dárek z ryzího zlata a stříbra.VÝBĚR Z NABÍDKY:
Numismatika Investiční zlato Investiční mince Dárek České mince Slovenské mince Mince Medaile Stříbrné mince Dukáty Vzácné mince Sběratelské potřeby

DÁRKYSpecializujeme se na prodej dárků z drahých kovů. Medaile se jménem, dukát k narození dítěte, znamení zvěrokruhu a další originální dárky od Pražské mincovny a.s. najdete exkluzivně v naší nabídce. Na těchto stránkách prodáváme zlaté i stříbrné mince pro každého kdo chce originálně obdarovat své blízké nebo obchodní partnery. Rádi Vám poradíme s výběrem titulu pro konkrétní příležitost dle Vašich představ a možností. K mincím nabízíme navíc i luxusní balení v etui z masivních ušlechtilých dřevin. Zboží zasíláme obratem cenným psaním, pojištěné na plnou hodnotu zásilky. Naše zboží zakoupíte ve specializované prodejně v Praze v budově Obecního domu.


MINCE Z RYZÍHO ZLATA

jsou darem jehož hodnota časem neustále stoupá. Odnepaměti je zlato darem, který si lidé cenili nejvíce. Zlatou minci dávali dětem do kolíbky, zlatý prsten si vymění dva lidé kteří se milují. Zlatá mince je cenným vánočním dárkem.

Zlatá mince je reprezentativní dar k výjimečné příležitosti pro výjimečné lidi. Zlato je jediný dárek, který můžete věnovat opakovaně.

Ladislav Gášek
DÁRKY PRO MUŽE

Zlatým mincím se s nadsázkou říká šperky pro muže. I když se velmi často kupují jako originální dárek pro přátele nebo obchodní partnery, zůstávají především výhodným způsobem uložení finančních prostředků.

Jsou krásným malým uměleckým dílem, které jako dárek určitě potěší. Každý obdarovaný si k takovému dárku vytvoří silný citový vztah a bude si událost kdy mincí dostal pamatovat po celý zbytek života.

Ludmila Trtíková
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

je náš obchodní partner již 17 let. Rozvoj české numismatiky je pro nás srdeční záležitost. České mince a české medaile prodáváme v Čechách, na Moravě i v zahraničí.

V Pražské mincovně vytváříme originální české dárky z drahých kovů v nejvyšší jakosti. Razíme tradičním způsobem z ručně leštěných razidel pro města, obce, poslance i senátory ČR. Kvalitně a levně!

Pavel Trtík
DÁRKY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST!

Vyberte si z naší bohaté nabídky zlatou nebo stříbrnou minci, která váhou i cenou odpovídá dané příležitosti. Oblíbeným dárkem je Dukát k narození dítěte, nebo svatební dukát. Cihly z ryzího zlata se hodí k významnému životnímu jubileu nebo k narozeninám.

Zlaté medaile s motivy českých panovníků ocení obchodní partneři. Karlův most nebo Orloj je originální suvenýr z Prahy.

Ondřej Koňařík

TIP NA KRÁSNÉ DÁRKY


Dárky pro každou příležitost: - Medaile s českým jménem  Dárky k svátku: - Znamení zvěrokruhu - Amor a Psýché  Dárky k narozeninám: - Zlatá cihlička - Fortuna Dárky "do kolíbky" k narození dítěte: - Dukát k narození dítěte Svatební dar: - Svatební dukát - Svatební tolar Dar k životnímu jubileu: - Zlatá cihla 50, 100, 250 gramů dle ceny - medaile k padesátinám, k šedesátinám Levné dárky: - Stříbrná medaile s pražským motivem Odměny pro zaměstnance - Zlatá cihla 2.5, 10, 20 gramů dle ceny Dárky pro obchodní partnery: - Svatováclavský dukát - Položení zákl. kamene Karlova mostu - Založení Menšího Města pražského - Zlaté dukáty českých panovníků Dárky za vysvědčení: - Pat a Mat - Krteček - velká stříbrná medaile Originální dárky: - Slovanská epopej Suvenýr z České republiky: - Velká Morava - Cyril a Metoděj  Drobný suvenýr: - Pražský Groš - Biatec
INVESTIČNÍ ZLATO.
Investiční zlato


Specializujeme se na investiční zlato. Zlaté slitky (zlaté cihly) ze Švýcarska s certifikátem, zlaté mince ČNB, rakouské zlaté mince Wiener Philharmoniker a další za nejlepší cenu zlata. Veškeré zboží dovážíme přímo z Rakouska a Švýcarska. Garantujeme jeho původ a ryzost. Máme 17 let zkušeností s prodejem investičního zlata a největší nabídku na trhu. Cenu zlata aktualizujeme několikrát denně. Jsme partnerem České národní banky pro prodej zlatých a stříbrných mincí ČNB. Najdete nás v Obecním domě v Praze.

DARUJTE KUS ČESKÉ HISTORIE
Sady dukátů


Dukáty se razily ve své tradiční podobě po staletí již od časů vlády Karla IV. Dárkové sady tradičních dukátů se stříbrným odražkem představují němé, ale výmluvné svědectví velikosti národa v srdci Evropy. Dárkové ražby se dodávají pochopitelně včetně dárkového balení a certifikátu. Jsou cenově dostupné a vhodné pro obchodní partnery.

KRTEČEK A POHÁDKY ČESKÉ TELEVIZE
Dárek pro děti


Udělejte dětem radost pohádkovým dárkem. Vnoučata budou z dárkových mincí s motivy oblíbeného Krtečka, Včelích medvídků Brumdy, Čmeldy a Pučmelouda a dalších pohádkových postav v úžasu. Tyto licenční ražby získáte exkluzivně v naší nabídce. Najdete u nás i krásné ražby v ceně pouhých 50 (ano, padesát) !

ZLATO. K NAROZENÍ DÍTĚTE
Dárek pro


Věnovat do kolíbky zlatý dukát při narození dítěte je stará česká tradice. I v nejchudších rodinách bylo každé miminko obdarováno zlaťákem, aby v životě netrpělo nouzí. Vůbec nevadilo, že v rodinách kde bývalo hodně dětí, to byl vždy stále tentýž zlaťák. V dnešní uspěchané době bychom se občas měli zastavit a zamyslet nad tím malým zázrakem. Jak jinak nazvat příchod nového človíčka na svět? Jedinečnost tohoto okamžiku jen podtrhuje pamětní medailon z ryzího zlata s půvabným motivem miminka a dudlíku. Jde bezesporu o ten nejoriginálější dárek k narození miminka. Medailon se dodává ve vínově červené dárkové krabičce, zakoupit ji můžete v obchodě v Obecním domě nebo přímo na této stránce.

ZÁRUKY SPOKOJENOSTI
GARANCE VÝKUPU
Co u nás koupíte, to u nás i prodáte...

17 LET ZKUŠENOSTÍ
Pro vaši spokojenost pracuje tým 12ti specialistů...

4 PRODEJNY
Jsme v Čechách, na Moravě i na Slovensku...

3 ČS. MINCOVNY
Dodáváme ražby Pražské mincovny, České mincovny i Mincovny Kremnica!...

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ


Hodnotilo sběratelů

Hlasovat mohou pouze
přihlášení uživatelé!

ZLATÉ MINCE SOUČÁSTÍ ČESKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

Stránky www.Zlate-Mince.cz byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní informační zdroj. Cílem jeho digitalizace Národní knihovnou je, aby byl uchován do budoucna a stal se součástí kulturního dědictví českého národa. Proto je obsah stránek zlate-mince.cz archivován několikrát ročně. Archivní záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

České mince a v Čechách vyráběné medaile jsou dokladem kulturní a technické vyspělosti národa. Jsou nositeli ideálů své epochy a dobovým poselstvím budoucím generacím.

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2020 Zlaté mince - Numismatika