UPOZORNĚNÍ: ÚPRAVA PROVOZNÍ DOBY Z DŮVODU DOVOLENÝCH V OBDOBÍ OD 11.6.-13.7.2018 V PRODEJNĚ ZLATÉ MINCE – NUMISMATIKA V OBECNÍM DOMĚ: PO-PÁ 8:00-16:00

Investiční diamant v originálním šperku ?Šperky i pro muže
Brilianty mohou být elegantním módním doplňkem i pro muže. Manžetové knoflíčky, spony na kravatu, klipy na svazek bankovek a samozřejmě prsteny jsou oblíbeným šperkem pro muže.

Ale i vášnivým sportovcům a vyznavačům rychlé jízdy a adrenalinových zážitků můžeme nabídnout briliantové šperky. IN je nyní platinová destička ve stylu vojenské známky osázená brilianty a nesoucí životně důležité informace o jejím majiteli: druh krevní skupiny, informace o případné alergii, a další údaje, které potřebuje lékař nutně znát při vašem úrazu.

Takový šperk Vám poslouží nejen ve finanční nouzi ale i v nečekané situaci kdy jde doslova o Váš život.Noste svou investici jako šperk.

 

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2018 Zlaté mince - Numismatika