Investiční zlato. Mince ČNB.
E-shop Emisní plán PMI na rok 2014

Emisní plán  pamětních medailonů na rok 2014 - Pražská mincovna a.s.

Emisní plán PMI je součástí emisního kalendáře pro rok 2014. V emisním kalendáři naleznete taky přehled připravovaných titulů ČNB, emisní plán Pražské mincovny, České mincovny, emisní plán Národnej banky Slovenska, Mincovny Kremnice a vlastní emisní plán Zlaté Mince - Numismatika případně dalších emitentů, které vydávají mince a medaile věnované národním motivům.

Upozornění:
Registraci k exkluzivnímu sběratelskému programu Kalendárium naleznete na stránkách Pražské mincovny. Registrujte se k jeho odběru přímo u mincovny a získáte kompletní ročníkovou sbírku za výhodnějších finančních podmínek. Neleznete je pokud kliknete na odkaz Registrace do programu Kalendárium.

Emisní plán 2014 (Pražská mincovna)

Emisní plán zlatých a stříbrných pamětních medailonů Pražské mincovny pro rok 2012 zahrnuje tyto tři samostatné emisní kapitoly:

Kalendárium Pražské mincovny 2014.
Exkluzivní ražby Pražské mincovny 2014.
Dárkové ražby Pražské mincovny.

Časté otázky a odpovědi sběratelů.
Prodejci Pražské mincovny

kliknutím na název titulu se Vám zobrazí podrobné informace.

  LEDEN 2014  
     
     
     
     
     
     
  ÚNOR 2014  
     
     
     
     
     
     
     
  BŘEZEN 2014  
     
     
     
     
     
     
     
     
  DUBEN 2014  
     
     
     
     
     
  KVĚTEN 2014  
     
     
     
     
     
     
  ČERVEN 2014  
     
     
     
     
     
     
     
     
  ČERVENEC 2014  
     
     
     
     
     
  SRPEN 2014  
     
     
     
     
  ZÁŘÍ 2014  
     
     
     
     
     
     
  ŘÍJEN 2014  
     
     
     
  LISTOPAD 2014  
     
  PROSINEC 2014  
     
     
     
     
     


Pamětní mince i medaile se vydávají jen v přísně omezeném nákladu. Ten bývá u atraktivních titulů vyčerpán již krátce po zveřejnění emisního plánu. Včasnou objednávkou si zajistíte rezervací žádaných titulů právě pro Vás.  Témata jsou volena dle výročí významných událostí daného roku nebo navazují na předchozí ražby žádané zákazníky. Další tituly mohou být do emisního plánu doplněny průběžně během roku. U každého titulu jsou uvedeny vedle technických údajů váhy a ryzosti medaile i předpokládaný náklad (t.j. maximální počet vydaných kusů ) a očekávaná cena. Tyto údaje mohou být až do vydání ze strany emitenta upraveny. Nyní jsou pouze předběžné a mají informativní charakter. 

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2019 Zlaté mince - Numismatika