UPOZORNĚNÍ: Dne 4.6.2018 budou prodejny v Obecním domě Zlaté mince - numismatika a Pražská mincovna uzavřeny v době od 9:30 do 10:30 z důvodu požárního cvičení Obecního domu. Informace a možnost rezervace 100 Kč Pamětní bankova Alois Rašín.

Exkluzivní ražby Pražské mincovny 2013 |
2012

Program exkluzivních ražeb Pražské mincovny představuje naprosto unikátní ražby mimořádné jak vlastním tématem, impozantními rozměry i precizním řemeslným provedením.

Připravované emise jsou představeny veřejnosti průběžně během roku. Technické parametry ražeb nejsou pevně stanoveny.

ČESKÁ REPUBLIKA - 20. výročí vzniku
Po rozpadu Československa se vytvořily 1. ledna 1993 dva samostatné státy – Česká republika a Slovenská republika. V tento den začala první slavnostní schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Sněmovna vyhlásila prohlášení k parlamentům a národům světa, že Česká republika se cítí být vázána všemi předchozími smlouvami i dohodami. První vládou České republiky po rozdělení federace, po rozdělení Československa, se stala koaliční vláda Občanských demokratů, Občanské demokratické aliance, lidovců a křesťanských demokratů pod vedením Václava Klause.


Tato kapitola emisního plánu může být průběžně doplňována o další výjimečné emise.

Chcete být informováni o nových exklusivních ražbách mezi prvními?
Doplňte do následující kolonky Vaši e-mail adresu a poté klikněte na tlačítko odeslat.
   
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2018 Zlaté mince - Numismatika