Investiční zlato. Mince ČNB.
E-shop Tematické kolekce Nevydané mince ČNB 200 Kč 1 Oz stříbrné, číslované

Mince

.


.

.


.

NEVYDANÉ STŘÍBRNÉ

MINCE 1 OzAlternativní nevydané návrhy stříbrných mincí ČR.
Bez nominální hodnoty. Dostupné v sadě medailí.


2013
Sady nevydaných návrhů k stříbrným platidlům emitovaným ČNB v roce 2013: 200 Kč 20. výročí založení ČNB a vznik české měny, 200 Kč Aloys Klar, 200 Kč Založení klášteru Zlatá koruna, 200 Kč Josef Bican, 200 Kč Otto Wichterle, 500 Kč Beno Blachut

Investiční zlato
Vybraný soutěžní návrh mince 20. výročí založení ČNB a vznik české měny. Alternativní návrhy výtvarné podoby můžete získat v této unikátní sadě vydané Pražskou mincovnou. V každé sadě jsou tři soutěžní návrhy předních českých medailérů.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
3

Hodnotilo 4 sběratelů

Hlasovat mohou pouze
přihlášení uživatelé!

MINCE SOUČÁSTÍ ČESKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

Stránky www.Zlate-Mince.cz byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní informační zdroj. Cílem jeho digitalizace Národní knihovnou je, aby byl uchován do budoucna a stal se součástí kulturního dědictví českého národa. Proto je obsah stránek zlate-mince.cz archivován několikrát ročně. Archivní záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

České mince a v Čechách vyráběné medaile jsou dokladem kulturní a technické vyspělosti národa. Jsou nositeli ideálů své epochy a dobovým poselstvím budoucím generacím.

Tradiční české dukátové ražby.
ČESKÉ TRADIČNÍ
RAŽBY
Tematické kolekce.
TEMATICKÉ
KOLEKCE
Limitované edice.
LIMITOVANÉ
EDICE
VIP Ražby.
V.I.P.
PRODUKCE
ČNB
Jsme smluvní partner České národní banky.

PUNC
Medaile jsou řádně označeny puncovní značkou.

+ GARANCE: VÝKUP
Co u nás koupíte, to u nás i prodáte...

16 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme zkušení, diskrétní a spolehliví.

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2019 Zlaté mince - Numismatika