UPOZORNĚNÍ: ÚPRAVA PROVOZNÍ DOBY Z DŮVODU DOVOLENÝCH V OBDOBÍ OD 11.6.-13.7.2018 V PRODEJNĚ ZLATÉ MINCE – NUMISMATIKA V OBECNÍM DOMĚ: PO-PÁ 8:00-16:00
EXKLUZIVNÍ PRODUKCE

V.I.P.Jedinečný dar,
jedinečným osobnostem.Pro ty kdo nechtějí sbírku velkou, ale významnou.

ČÍSLOVANÉ V RELIÉFU


POUZE V PRAŽSKÉ MINCOVNĚ

DODÁVÁNO S RAZIDLEM

DOPORUČUJEME

Jen jednou v novodobé historii československého mincovnictví byly raženy svatováclavské dukáty číslované přímo v mincovní ploše. Těchto v ploše číslovaných dukátů bylo v roce 1923 vyraženo pouhých 1000 ks. Novodobých českých, je desetkrát méně.

Nejcennější existující ražba...1 KG RYZÍHO STŘÍBRA


1 KG STŘÍBRA

100 mm PRŮMĚR

NÍZKÝ NÁKLAD

Kilogram ryzího stříbra. Na zhotovení každé ražby bylo zapotřebí toto impozantní množství drahého kovu. Výrazný objem ušlechtilého materiálu poskytuje výraznou plochu pro umělecké ztvárnění motivu. Ražba mincí průměru 100 mm je mimořádně technicky náročná.

Kilogram stříbra...1 KG RYZÍHO ZLATA


1 KG ZLATA

100 mm PRŮMĚR

NÍZKÝ NÁKLAD

Kilogram ryzího zlata. Na zhotovení každé ražby bylo zapotřebí toto impozantní množství drahého kovu. Výrazný objem ušlechtilého materiálu poskytuje výraznou plochu pro umělecké ztvárnění motivu. Ražba mincí průměru 100 mm je mimořádně technicky náročná.

Kilogram zlata...NÁKLAD 1 KS!


VYROBEN JEDINÝ KUS!

Jedinečnost těchto ražeb spočívá v jedinečnosti jejich existence. Každá ražba z této kategorie je vyrobena striktně v jediném exempláři. Neexistuje žádná další stejného provedení. Každé jsou unikátní. Vyrobené pouze v jediném kusu. Jedinečný dar, jedinečným lidem, pro jedinečnou příležitost...

Získejte svůj unikát....BLANKA MATRAGI


NEZAMĚNITELNÝ STYL

Exkluzivní novinkou v nabídce společnosti Zlaté mince – Numismatika se stávají stříbrné kolorované medaile navržené Blankou Matragi. Světově proslulá návrhářka na nich postupně představí úspěšné modely svých šatů. Medaile razí Pražská mincovna.

Půvab v mincích...NATALI RUDEN


MÓDNÍ DOPLNĚK

Novou kolekci šatů, ovlivněnou principem jin a jang, představila v Praze módní návrhářka Natali Ruden (NR). Mezi hvězdami českého modelingu nešla přehlédnout světoznámá modelka Andrea Verešová. Módní show moderoval známý televizní pár Borhyová - Koranteng. Přehlídka se zároveň stala premiérou stříbrného medailonu s logem NR, který na zakázku salonu vyrazila Pražská mincovna.

Exkluzivně pro vás...DIAMANTY


ČISTÉ

DOKONALÉ

INVSTIČNÍ

Pro chemika je diamant čistý uhlík stejně jako grafit. Pro fyzika je diamant nejtvrdší přírodní látka. Optik žasne nad skvělými optickými vlastnostmi diamantu. Pro klenotníka je surový diamant příležitostí stvořit nádherný šperk. Ženy diamantem zdůrazňují svou vlastní jedinečnost. Esoterik diamant vnímá jako symbolem věčnosti, čistoty a síly. Perfekcionista je fascinován dokonalostí briliantového brusu. Investor si cení dlouhodobého růstu cen diamantů který mu přináší zisk. Zámožným lidem vyhovuje možnost koncentrovat v diamantech své jmění. Pro každého je diamant tím nejcennějším dárkem.

Investiční diamanty s certifikátem...Tradiční české dukátové ražby.
ČESKÉ TRADIČNÍ
RAŽBY
Tematické kolekce.
TEMATICKÉ
KOLEKCE
Limitované edice.
LIMITOVANÉ
EDICE
VIP Ražby.
V.I.P.
PRODUKCE
ČNB
Jsme smluvní partner České národní banky.

PUNC
Medaile jsou řádně označeny puncovní značkou.

+ GARANCE: VÝKUP
Co u nás koupíte, to u nás i prodáte...

15 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme zkušení, diskrétní a spolehliví.

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2018 Zlaté mince - Numismatika