UPOZORNĚNÍ: ÚPRAVA PROVOZNÍ DOBY Z DŮVODU DOVOLENÝCH V OBDOBÍ OD 11.6.-31.7.2018 V PRODEJNĚ ZLATÉ MINCE – NUMISMATIKA V OBECNÍM DOMĚ: PO-PÁ 8:00-16:00.

Návštěvní řád - provozovna Vsetín / Praha :

Vážení zákazníci, pravidla stanovená návštěvním řádem, přispívají k větší bezpečnosti a diskrétnosti při nákupu investičního zlata. 

Omezení volného vstupu osob do expozice ve Vsetíně nám dovoluje věnovat se během Vaší návštěvy plně a nerušeně jen Vašim potřebám. 


 • Vstup do chráněných prostor je umožněn pouze ohlášeným návštěvám.
 • Objednávka zboží s osobním odběrem musí být učiněna minimálně 24 hodin předem. Tato objednávka musí být telefonicky potvrzena.
 • Odběr zboží mohou provádět 
  max. 2 osoby.
 • V objektu je zakázáno používání fotoaparátu, kamery, mobilního telefonu
  a dalších záznamových zařízení.
 • V celé budově banky je zákaz vstupu psů
  a nošení zbraní.

Přijďte se podívat i do naší nové prodejny v Praze. Najdete nás na Náměstí republiky v historické budově Obecního domu. Více zde.

Provozní doba:

Pondělí  Úterý
Středa   
Čtvrtek  
Pátek     
8.00-16.00
8.00-16.00
8.00-16.00
8.00-16.00
8.00-16.00

Platba v hotovosti : 
Přijímáme hotovost pouze v českých 
korunách. Maximální výše platby je 
omezena částkou 270 000 Kč.

Návštěvníci mohou využít přímo v budově služeb Komerční banky ke směně hotovosti nebo vložení částky přesahující 270 000 Kč přímo na účet prodejce.

Úhrada platební kartou : 
Z důvodů vysokých transakčních poplatků ve výši několika procent nelze provést úhradu odebíraného zboží pomocí platební karty.

Přímo v budově je však k dispozici bankomat i pobočka Komerční banky.


Klienti Komerční banky
mohou provést úhradu nákupu pohodlně platebním příkazem ze svého účtu přímo na pobočce Komerční banky v budově.

Adresa :
Zlaté Mince - Numismatika
budova Komerční banky, 3. patro
Mostecká 364
755 01  VsetínPohyb osob v chráněných prostorech je monitorován, zaznamenáván kamerovým
systémem a kontrolován bezpečnostní službou. 

Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe. Věříme, že i Vy si oblíbíte tento jednoduchý, pohodlný a hlavně moderní způsob nakupování investičního zlata.V naší expozici v budově Komerční banky uvidíte nejvzácnější české mince z ryzího zlata a stříbra, švýcarské zlaté slitky i velké australské nugety. Z naší  široké nabídky více než 7000 mincí ražených v mincovnách ve Vídni, Londýně i Paříži
zde představujeme ty nejpoutavější.
 Naše zlatnictví je originální především tím, že zde prodáváme zlato ryzí. Jeho ryzost je obvykle označována čtyřmi devítkami 999.9. To znamená že z 1000 dílů je 999,9 dílů čisté zlato. Bývá označeno jako 24 karátové zlato. Kanadská mince s javorovým listem ( Maple Leaf ) má ryzost dokonce ještě vyšší. Celých 999.9999 dílů zlata. Vyšší ryzosti dnes dosáhnout ani nelze. 

Provozujeme i zásilkovou službu. Menší objednávky odesíláme ve speciálních bezpečnostních obalech. Tyto obálky obsahují několik bezpečnostních prvků které zajišťují, že nemohou být otevřeny bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí.

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2018 Zlaté mince - Numismatika