UPOZORNĚNÍ: ÚPRAVA PROVOZNÍ DOBY Z DŮVODU DOVOLENÝCH V OBDOBÍ OD 11.6.-31.7.2018 V PRODEJNĚ ZLATÉ MINCE – NUMISMATIKA V OBECNÍM DOMĚ: PO-PÁ 8:00-16:00.

Návštěvní řád - provozovna Praha / Vsetín :

Vážení zákazníci, pravidla stanovená návštěvním řádem, přispívají k větší bezpečnosti a diskrétnosti při nákupu investičního zlata. 


  • V objektu je zakázáno používání fotoaparátu, kamery, mobilního telefonu
    a dalších záznamových zařízení.
  • V celé budově banky je zákaz vstupu psů
    a nošení zbraní.

Přijďte se podívat i do naší expozice v budově Komerční banky ve Vsetíně. Najdete nás na Dolním náměstí ve funkcionalistické budově postavené významným československým architektem L. Hilgertem. Více zde.

Provozní doba :

Pondělí 
Úterý
Středa   
Čtvrtek  
Pátek
8.00-18.00
8.00-18.00
8.00-18.00
8.00-18.00
8.00-18.00

Platba v hotovosti : 
Přijímáme hotovost pouze v českých 
korunách. Maximální výše platby je 
omezena částkou  350 000,- Kč.

Návštěvníci mohou využít služeb Komerční banky ve vedlejší budově ke směně hotovosti nebo vložení částky přesahující 15000 EUR přímo na účet prodejce.

Úhrada platební kartou : 
Z důvodů vysokých transakčních poplatků ve výši několika procent nelze provést úhradu odebíraného zboží pomocí platební karty.

Ve vedlejší budově je však k dispozici bankomat i pobočka Komerční banky.Adresa :

Zlaté Mince - Numismatika
budova Obecního domu
U Prašné brány č. 2
111 21 Praha 1

Pohyb osob v chráněných prostorech je monitorován a zaznamenává kamerovým
systémem a kontrolován bezpečnostní
službou.

Provozujeme i zásilkovou službu. Menší objednávky odesíláme ve speciálních bezpečnostních obalech. Tyto obálky obsahují několik bezpečnostních prvků, které zajišťují že nemohou být otevřeny bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí.

Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe. Věříme, že i Vy si oblíbíte tento jednoduchý, pohodlný a hlavně moderní způsob nakupování.
- VÁŽENÍ KLIENTI, Z DŮVODU
  OMEZENÉ PRODEJNÍ PLOCHY A
  ŠIROKÉHO ROZSAHU POTŘEB
  PRO SBĚRATELE JSOU NA
  PRODEJNĚ V OBECNÍM DOMĚ
  VYSTAVENY POUZE VZORKY.

  VEŠKERÁ ALBA, KATALOGY,
  KUFŘÍKY, KRABIČKY, LUPY,
  VITRÍNY, VÁHY, KAPSLE,
  PINZETY, LAMPY A KAZETY
  VÁM OCHOTNĚ ZAŠLEME
  OBRATEM NA VAŠI ADRESU.

  DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.V naší expozici v budově Obecního domu uvidíte nejvzácnější české mince z ryzího zlata a stříbra, švýcarské zlaté slitky i velké australské nugety. Z naší  široké nabídky více než 7000 mincí ražených v mincovnách ve Vídni, Londýně i Paříži
zde představujeme ty nejpoutavější.
 Naše zlatnictví je originální především tím, že zde prodáváme zlatoryzí. Jeho ryzost je obvykle označována čtyřmi devítkami 999.9. To znamená že z 1000 dílů je 999,9 dílů čisté zlato. Bývá označeno jako 24 karátové zlato. Kanadská mince s javorovým listem ( Maple Leaf ) má ryzost dokonce ještě vyšší. Celých 999.9999 dílů zlata. Vyšší ryzosti dnes dosáhnout ani nelze. 

 

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2018 Zlaté mince - Numismatika