Zlato 1951.68 $/Oz
Stříbro 23.66 $/Oz
Platina 1008.35 $/Oz
Paládium 1430.63 $/Oz
Zlato Mince

Certifikace zlata.


Dovážíme švýcarské zlaté slitky. Importujeme rovněž prémiové značky mincoven a rafinérií z Kanady, Británie, USA, Jižní Afriky nebo Austrálie. Vždy se jedná o renomované značky akreditované na mezinárodním komoditním trhu. Certifikáty se liší formou i obsahem případ od případu.
Přikládáte k slitkům certifikát?
Ražené slitky 1-100 gram jsou dodávány vždy s certifikátem, zataveným společně se slitkem do ochranného blistru velikosti kreditní karty. Certifikát je tak chráněn společně se slitek a nedochází k jeho ztrátám při manipulaci.

Jaký certifikát dostanu k mincím?
Žádný. Investiční mince jsou v každém státě raženy na základě zákona. Jde o platidlo. Certifikáty se knim nevydávají.
Je na slitcích puncovní značka?
Ano. Ale ne ta česká. Každý slitek akreditovaný na mezinárodních trzích je označen odpovědnostní značkou výrobce, ryzostní značkou a je na něm vyznačena hmotnost. Obvykle v metrických jednotkách.
Další témata, která vás zajímají:

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...