Zlato 1753.42 $/Oz
Stříbro 22.41 $/Oz
Platina 947.26 $/Oz
Paládium 2033.91 $/Oz
Zlato Mince

VÍTE, ŽE:
Stránky www.Zlate-Mince.cz byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

"Vzhledem k tomu, že množství dokumentů přístupných online je obrovské a tyto publikace zveřejňované na Internetu jsou velmi rozdílné kvality, vybírá Národní knihovna ČR ty nejlepší z českých internetových stránek tak, aby byly trvale uchovávány dokumenty, jež mají dokumentární hodnotu pro současné i budoucí generace a tvoří národní kulturní bohatství."

Ochranu a uchování těchto dokumentů zajišťuje od roku 2000 Národní knihovna ČR ve spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou a Ústavem výpočetní techniky Masarykovy univerzity.
Investiční zlato
 
 
Internetový katalog zlatých a stříbrných mincí české státnosti od roku 1918
 


Internetový katalog zlatých a stříbrných mincí české státnosti od roku 1918, který provozujeme na jednoduché adrese www.Zlate-Mince.cz patří svým rozsahem k naprosto ojedinělým stránkám i v evropském měřítku. Představuje ucelený a úplný přehled mincí ražených na našem území Československým státem a po rozdělení Českou a Slovenskou republikou. 

Více než 9000 stránek poskytuje informace o technických parametrech mincí, nabízí detailní fotografie vzácných titulů i zajímavosti z české mincovní tvorby. 

Součástí stránek je i bezpečný, specializovaný obchod, který nabízí všem návštěvníkům rychlé a profesionální služby. Veškeré nabízené zboží máme skladem.

Novou službou pro naše zákazníky je provozování specializovaného investičního portálu na www.Zlate-Cihly.cz

Tyto stránky pomáhají především investorům kteří chtějí do drahých kovů investovat a vytvořit si vlastní zlaté rezervy. Nabízí základní informace o fungování trhu s fyzicky alokovaným investičním zlatem. Součástí stránek je i E-shop kde si můžete zlaté mince i slitky přímo objednat. 

Investiční zlaté mince a cihly z ryzího zlata jsou v celé evropské unii i u nás osvobozeny od DPH. 

Další informace :
O nás
Kde nás najdete
- Kontakty
- Jak objednávat?
- Tiskový servis

Specializovaný investiční portál na www.Zlate-Cihly.cz. 

 Názory zákazníků :
"Zásilka byla doručena v naprostém pořádku dnes po poledni. Velice Vám děkuji, jsou nádherné. S přáním všeho dobrého "
P. Borský

"Děkujeme za spolupráci, která je s Vámi SUPER - Jandová, zásilka byla obdržena dnes a je v pořádku. "
M. Jandová

"Chtěla bych Vám poděkovat za zaslání zásilky. Vše je v pořádku. Jsem s vašimi službami velmi spokojena, a proto je mohu ve svém okolí bezváhání doporučit."
p. Čižinská

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2021 Zlaté mince - Numismatika