AKTUÁLNĚ: Vykupujeme investiční zlato!
E-shop

Garance :

Nakupujte s jistotou u certifikovaného prodejce mincí  a drahých kovů!

Certifikované obchody na adresách www.Zlate-Mince.cz a  www.Zlate-Cihly.cz dodržují základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem. Certifikační pravidla stanovuje Asociace pro elektronickou komerci jako česká autorita v oblasti elektronického obchodu.

Vzájemná důvěra je základem našeho podnikání. Děláme vše pro to abychom měli jistotu, že náš zákazník bude vždy spokojen. 

Veškeré nabízené zboží máme skladem. U všech mincí uvádíme přesné technické parametry, především složení a ryzost kovu. Pravidelně aktualizujeme ceny uvedené u zboží i další údaje na našich www stránkách.

Přímé vztahy a osobní kontakt s centrálními bankami, které vydávají mince a mincovnami jako výrobci medailí nám zaručují ty nejlepší dodací a cenové podmínky pro naše zákazníky.

Jsme smluvními partnery zajišťujucími distribuci mincí:

České národní banky
Národnej banky Slovenska
Mincovny Kremnica š.p.
Mennica Polska
The Perth Mint
České Mincovny a.s.

Na český trh dovážíme zlaté a stříbrné mince :

Münze Österreich
British Royal Mint
Royal Australian Mint
Royal Canadian Mint
Central Bank of China
Central Bank of Russia
Monnaie de Paris
Banco de Mexico
South African Mint
Swiss Mint
United States Mint

Producenty zlatých slitků z naší nabídky jsou :

Argor-Heraeus SA ( Švýcarsko )
Produits Artistiques Métaux Précieux  ( Švýcarsko )
Perth Mint ( Austrálie )
 

Pamětní mince a zlaté slitky dodáváme včetně certifikátu. Medaile jsou navíc puncované. U zlatých investičních mincí je garantem ryzosti emitující stát.
Jsme registrovaní u puncovního úřadu pod číslem 7537.

 

- Je ta mince pravá?
Na této stránce uvádíme odpovědi na časté dotazy s, kterými se na nás obracejí zájemci o koupi zlatých mincí. Pro ty kteří se chystají k prvnímu nákupu zlaté mince zde uvádíme i další doplňující informace o certifikátech a pod.

- Právní doložka

Další informace :
- O nás
Kde nás najdete
- Kontakty
- Jak objednávat?
- Tiskový servis    Program Česká kvalita je program podpory prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb, který přijala vláda České republiky svým usnesením č. 685 ze dne 26. června 2002. Držitelé značek kvality přijatých do Programu Česká kvalita mají povinnost používat spolu se svou značkou kvality i logo Programu Česká kvalita, které se tak stává pro spotřebitele orientačním symbolem a potvrzením důvěryhodnosti dané značky.


Zlaté Mince - Numismatik provozuje specializovaný obchod na adrese
www.Zlate-Mince.cz


Značka Zlaté Mince - Numismatik je registrovanou ochrannou známkou Jsme řádnými členy Asociace pro elektronickou komerci.

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2020 Zlaté mince - Numismatika