Zlato Mince

Národní Pokladnice


Toto nejsou stránky Národní pokladnice. Chcete-li se spojit se soukromou firmou, která se jmenuje Národní pokladnice, věnujte pečlivou pozornost jejím propagačním materiálům, které jste obdrželi. Tam byste měli najít přesné a aktuální kontaktní údaje na tuto společnost. Zde nejste na správné adrese!
Jsem správně na stránkách Národní pokladnice?
Ne. Nejsme firma, jejíž nabídka ve vaší poštovní schránce vás oslovila. Nemáme spolu nic společného. Proto nás prosím nekontaktujte a obraťte se na adresu uvedenou v letácích této firmy.

Jak mám zrušit "předplatné" mincí Národní pokladnice?
Nemůžeme vám potvrdit ani stornovat vaše objednávky u této firmy. Pokud je společnost nekontaktní nebo nereaguje na vaše požadavky, obraťte se prosím na Českou obchodní inspekci.
Jakou cenu má mince dodaná Národní pokladnicí?
To nevíme. Nejsme konkurenční firma. Nemáme společný sortiment. Proto vám nemůžeme stejné zboží nabídnout, nebo ocenit. Z toho důvodu ani nevykupujeme mince zakoupené v Národní pokladnici. Takové zboží rovněž neakceptujeme do našich aukcí.
Další témata, která vás zajímají:

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.