Zlato 1958.46 $/Oz
Stříbro 23.22 $/Oz
Platina 1021.64 $/Oz
Paládium 1419.88 $/Oz
Zlato Mince

Investiční poradce


Zlato je bezpečný přístav pro každé finance. Pokud i vy chcete ochránít své úspory, ale nemáte s nákupem zlata zkušenosti, rádi vám poradíme. Není to nic složitého. Zvládne to opravdu každý.
Kolik mám do zlata investovat?
Uložte do zlata tolik prostředků, kolik jich chcete zajistit a kolik můžete postrádat, aniž byste se musel omezovat ve své životní úrovni.

Mám si koupit slitky nebo mince?
Slitek i mince vám poskytnou stejnou kvalitu investice. Tedy pokud mají stejnou hmotnost, vysokou ryzost a analogickou cenu. Mince vám poskytnou více anonymity, protože nejsou číslované jako slitky. Musíte však dbát na to, abyste zakoupili investiční zlaté mince. Vyhněte se sběratelským pamětním mincím.
Musím nákup zlata hlásit na úřadech?
Ne. Zákon omezuje pouze výši jednoho nákupu zlata v hotovosti na ekvivalent 10000 €. To je dle dikce zákona 270 000 Kč. Nákupy přesahující tuto výši musí být hrazeny bankovním převodem.
Další témata, která vás zajímají:

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...