Zlato 1954.46 $/Oz
Stříbro 23.16 $/Oz
Platina 1025.60 $/Oz
Paládium 1423.68 $/Oz
Zlato Mince

Pořadník


Pořadník usnadňuje nákup zboží, které je aktuálně nedostupné. Slitky, které jsou vyprodané a rafinérie nepotvrdila termín výroby a expedice nových dodávek si můžete zapsat na pořadník. Jakmile bude nová zásilka zboží na cestě, budeme vás automaticky kontaktovat na váš e-mail. Zápis do pořadníku je nezávazný.
Při zápisu do pořadníku mám fixovanou aktuální cenu?
Ne. Pořadník není o zajištění ceny, ale dostupnosti. Je to nástroj k podpoře fyzické dodávky zboží v době, kdy bude jeho produkce v rafinérii obnovena. Neumí zafixovat cenu zboží, které ještě není v rafinérii vyrobeno.

Kdy mohu očekávat dodávku zboží zapsaného v pořadníku?
Termín dodání nelze předvídat. Pořadník je mimořádný instrument reagující na pandemickou situaci omezující produkci rafinérií.
Jak zjistím své pořadí v pořadníku?
Pořadí se může dynamicky měnit. Uživatelé mohou své pozice v pořadníku rušit, nebo nemusí reflektovat na možnost odběru zboží v případě obnovení dostupnosti. Tím zlepšují vaši pozici. V případě dostupnosti zboží jste automaticky kontaktování e-mail robotem.
Další témata, která vás zajímají:

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...