Zlato 1958.56 $/Oz
Stříbro 23.19 $/Oz
Platina 1022.29 $/Oz
Paládium 1408.16 $/Oz
Zlato Mince

Rezervace


ČNB vydává mince v pětiletých emisních plánech. Prodává je pouze prostřednictvím sítě obchodních partnerů. Objednávky odběru musíme zadávat v dlouhodobém předstihu. Proto požadujeme od vážných zájemců rezervaci titulů, o něž mají zájem. Rezervace jsou oboustranně nezávazné. Rezervace není garancí dodávky mincí resp. bankovek.
Dozvěděl jsem se, že ČNB vydává minci, která mne zajímá. Mohu si ji ještě rezervovat?
Bohužel. Mrzí nás to, ale rezervace jsou uzavírány cca 12 měsíců před termínem emise. V den vydání mince je již na její rezervaci pozdě. Důvodem uzávěrky rezervycí je skutečnost dlouhodobého plánování ČNB a požadavků, ktré národní banka klade na své smluvním partnery. Rezervujte si pro mince včas. Sledujte emisní plán mincí ČNB na pětileté období.

Garantujete mi cenu rezervovaných mincí?
Konečná prodejní cena se odvíjí od ceníku ČNB, který je vydán až týden před zahájením distribuce mincí. Cena se odvíjí od hodnoty drahých kovů a nelze ji předvídat. Může být vyšší, ale i nižší než je cena pamětních mincí emitovaných dnes.
Jaká je vaše přirážka k ceně ČNB?
Hlídáme si ceny konkurence, abychom byli nejlevnější na českém trhu. Od roku 2022 dále snižujeme účtovanou distribuční přirážku k ceně ČNB. Sledujte naše stránky pro více informací.
Další témata, která vás zajímají:

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...