Zlato 1945.88 $/Oz
Stříbro 23.28 $/Oz
Platina 1030.30 $/Oz
Paládium 1441.95 $/Oz
Zlato Svátky

Kdy má svátek Klára?12. 8.


12. srpen je den, kdy má Klára dle českého kalendáře svátek. Proto je sobota 12. 8. 2023 dnem, kdy společně oslaví svátek neboli jmeniny, celkem 31327 českých nositelů jména Klára. (statistika Ministerstva vnitra ČR 2016)
 
Každé jméno (i Klára) je jedinečné, stejně jako každý z nás. Provází nás celý život. Je zároveň prvním slovem, které jsme se jako děti naučili rozeznávat. Naše jméno je taky prvním slovem, které jsme se učili vyslovit. Začali jsme jej používat dokonce dřív než slovo "já".
 
Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...