Zlato 1982.03 $/Oz
Stříbro 23.84 $/Oz
Platina 990.75 $/Oz
Paládium 1487.49 $/Oz
UPOZORNĚNÍ: Zlato skladem. Objednejte ještě dnes. Přehled na zlaté cihly.
Zlato Svátky

Kdy má svátek František?4. 10.


4. říjen je den, kdy má František dle českého kalendáře svátek. Proto je středa 4. 10. 2023 dnem, kdy společně oslaví svátek neboli jmeniny, celkem 153917 českých nositelů jména František. (statistika Ministerstva vnitra ČR 2016)
 
Každé jméno (i František) je jedinečné, stejně jako každý z nás. Provází nás celý život. Je zároveň prvním slovem, které jsme se jako děti naučili rozeznávat. Naše jméno je taky prvním slovem, které jsme se učili vyslovit. Začali jsme jej používat dokonce dřív než slovo "já".
 
I Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

Tyto stránky zlepšujeme pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...