Zlato 1947.30 $/Oz
Stříbro 23.33 $/Oz
Platina 1029.64 $/Oz
Paládium 1441.64 $/Oz
Zlato Mince

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Společnosti Zlaté Mince Numismatika

Vyhrajte dukát ze zlata 

Soutěž o zlatý dukát svatého Václava připravila v předvánočním období společnost Zlaté mince-numismatika.  Tři výherci, kteří tuto vzácnou minci získají, se svá jména dozví přímo na Štědrý den. Zpestří si tak Vánoce dalším hodnotným dárkem.

Jak se soutěže zúčastnit?  

Je to jednoduché. Stačí navštívit internetovou adresu www.zlate-mince.cz/Soutez a vyplnit krátkou anketu. Ti, kdož u společnosti Zlaté mince – numismatika už nakupují pravidelně, obdrží anketní lístek v balíčku se svým zbožím. Vyplněný leták se stejnými otázkami jako na internetu, pak stačí poštou co nejdříve odeslat zpět.  

Komu je soutěž určena?  

Především sběratelům, odborné veřejnosti a všem, kdož se zajímají o původní české medaile a mince ze vzácných kovů. „Smyslem této akce je získat přímo od našich zákazníků informace, které pak využijeme při tvorbě nového emisního plánu. V anketě se proto například ptáme, jaká témata pamětních mincí lidi zajímají. Zda preferují události, osobnosti nebo monumenty,“ vysvětlil Jaroslav Tomanec ze společnosti Zlaté mince – numismatika.   

Neváhejte, čas kvapí.  

Svatováclavský dukát byl vyražen podle návrhu akademického sochaře Vladimíra Oppla. Na lícní straně mince je zobrazen profil svatého Václava v přilbici, rub zdobí historické erby a okraj kopíruje nápis: NEDEJ ZAHYNOUTI NÁM, NI BUDOUCÍM. Stejně jako další podobné mince, je i tento dukát ražen v přísně limitované sérii.

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...