Zlato 1943.08 $/Oz
Stříbro 23.48 $/Oz
Platina 1011.00 $/Oz
Paládium 1439.43 $/Oz
Zlato Mince

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Společnosti Zlaté Mince Numismatika

Soutěž o zlatý dukát: začalo druhé kolo 

Na tři tisíce respondentů se zapojily do soutěže, kterou na závěr roku připravila společnost Zlaté mince – numismatika. Tři vylosovaní účastníci získali nový zlatý svatováclavský dukát. Soutěž nyní pokračuje druhým kolem, v němž se bude hrát o neméně hodnotnou cenu.

Medaile z ryzího zlata  

  Tentokrát výherci získají dukát z ryzího zlata Praotec Čech, vytvořený podle návrhu akademického sochaře Vladimíra Oppla. Další dukát obdrží každý, podle jehož nápadu bude realizována nová pamětní medaile. „Lidé mohou navrhovat osobnost, událost, místo, významnou stavbu, monument nebo umělecké dílo. Navržené téma musí být nové a musí mít národní charakter,“ upřesnil Tomanec s tím, že podrobné podmínky jsou vypsány na internetové adrese http://www.zlate-mince.cz/Soutez.htm, kde je také možné vyplnit jednoduchou anketu a odpovědi hned odeslat.  

Podmínkou není nákup zboží  

  Losování se uskuteční už 20. února. Výhercům bude zlatá medaile zaslána na jejich adresu, proto je nutné kontaktní údaje správně vyplnit. O výhře budou informování e-mailem. Podmínkou účasti v soutěži není nákup žádného zboží. „Smyslem těchto akcí je získat přímo od našich zákazníků informace, které pak využijeme při tvorbě nového emisního plánu. Oni sami se tak budou podílet na vzniku zbrusu nových medailí,“ vysvětlil Jaroslav Tomanec. Společnost Zlaté mince – numismatika patří k největším prodejcům investičního zlata v České republice. Sama také vydává pamětní medaile ze vzácných kovů, vyražené podle předloh významných českých umělců.

Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2023 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...