Zlato 1483.43 €/Oz
Stříbro 21.69 €/Oz
Platina 1008.18 €/Oz
Paládium 2325.15 €/Oz
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI: Je částečně omezený režim prodejen. Možné je pouze vyzvednutí předem objednaného zboží, v dohodnutém termínu. Více na stránce Covid.
Zlato Mince

Výhody registrace  

Slevové kupony

Aukce

Jako registrovaný zákazník se můžete zúčastnit on-line aukcí. Vaše příhozy jsou anonymní. Ostatní účastníci aukcí vidí jen přezdívku pod kterou vystupujete (nickname).

Více slev při nákupu
Stránky www.Zlate-Mince.cz nyní nabízí více slev při nákupu více kusů jednoho zboží.

Dárkové certifikáty
Které Vám přináší možnost dalších slev Vám nabízíme při pravidelných příležitostech. Můžete je taky zakoupit a věnovat jako dárek Vašim přátelům.

Jednodušší objednávání
Vaši adresu a kontaktní údaje nemusíte vyplňovat pokaždé při nové objednávce. Stačí pokud se přihlásíte. Objednávání je nyní pohodlnější a rychlejší.

Oblíbené mince
Mince které často nakupujete můžete jednoduše zařadit na seznam svých oblíbených položek. Nemusíte je znovu vyhledávat v naší široké nabídca která čítá na 2000 mincí. Další nákup Vašich oblíbených položek je pak mnohem jednodušší.

Přehled objednávek
Všechny Vaše objednávky jsou evidovány a přístupny on-line. Kdykoliv si tak sami můžete ověřit stav jejich vyřízení.

Přehled Vaší sbírky
Zboží které jste u nás zakoupil je přehledně evidováno a dostupné on-line. Nakupujete-li u nás pravidelně, máte vždy aktuální přehled o Vašich nákupech a nestane se Vám, že si jednu minci objednáte dvakrát.

Nabízíme jen zboží které je skladem.
Naše nabídka je nyní pravidelně a automaticky aktualizována. Zboží, které se vyprodá, je označeno značkou vyprodáno. Další značky Vám napoví zda je zboží dostupné v aukci, nebo zda a jaké jsou jeho skladové zásoby.

Rezervace nových mincí
Nové mince, které jsou připravovány k emisi si můžete okamžitě rezervovat. Po jejich vydání budete informováni o jejich dostupnosti a můžete potvrdit jejich objednávku.

Evidence žádanek
Zboží které se již vyprodalo, můžete nezávazně poptávat tím, že je uvedete do seznamu žádanek.

Statistiky cen investičního zlata.
Nakupujete-li investiční zlato, určitě oceníte možnost přístupu k historii vývoje cen zlatých slitků a mincí z investičního zlata.

Diskrétní evidence osobních údajů
Veškeré osobní údaje nutné k realizaci Vašich objednávek jsou při využití funkce "diskrétní účet" smazány z našich webových stránek a nahrazeny prázdnými znaky. O své osobní údaje se nemusíte obávat.


 

 

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2021 Zlaté mince - Numismatika