E-shop

Vykoupíme Vaše mince


Investiční zlato

Vlastníte mince, které chcete odprodat?
Nabízíme ocenění, výkup, zprostředkování prodeje Vaší sbírky nebo dědictví. Vykupujeme zlaté mince české i slovenské státnosti od roku 1918 a další námi prodávané zboží. Nabízíme rychlé jednání a výkup za hotové!

Vlastníte bazar, zastavárnu, zlatnictví?
Za zlaté mince, které vykoupíte můžete u nás získat víc než když je dáte do tavby. Informujte se u nás zda zlatá mince, kterou máte nemá větší sběratelskou hodnotu.

Prodejte své mince se zárukou.
Jen v květnu 2008 jsme vykoupili sbírky v celkové ceně přesahující 3.800.000 Kč!


 

 

Vykupujeme i zlaté slitky
Výkup zlatých slitků probíhá jinak než výkup sběratelských mincí. Rozsah vykupovaných titulů je omezen naší nabídkou. Vykupujeme pouze námi prodané investiční mince a slitky z produkce certifikovaného švýcarského rafinéra Argor-Heraeus SA. Tím garantujeme našim zákazníkům jistotu v otázce původu zlata. Přehled těchto slitků naleznete na této stránce. Výkupní cena se mění každý den v závislosti na aktuální ceně zlata. Je uvedena na katalogových listech spolu s prodejní cenou. Více informací o výkupu zlatých slitků a mincí naleznete na této stránce.

Nabídněte své mince
taky v bezplatné inzerci na našich stránkách. Naše společnost se specializuje na nákup a prodej mincí z drahých kovů, minci české a slovenské státnosti od roku 1918. Není proto v našich silách ocenit a vykoupit všechny nabídky často velmi exotických mincí, které denně dostáváme. Abychom nemuseli odmítat všechny zájemce o prodej mincí, které nepatří do našeho sortimentu,  připravili jsme novou, inzertní část našich stránek, která je bezplatně určena široké veřejnosti. Věříme, že pomůže i Vám. Své mince můžete nabídnout pomocí nabídky "Inzerce návštěvníků". Zde můžete jednoduchým způsobem mince nabídnout potenciálním zájemcům. Naše stránky patří k nejvíce navštěvovaným. Věříme, že Vám to pomůže najít kupce, zvláště pokud k inzerátu připojíte i fotografie.

 

 

 

 

Doporučujeme navštívit :
- Stav mincí
- Vzácné české mince
- výkup investičního zlata

Spěcháte? Chcete se poradit? Informovat? Volejte 800 222 800. Rádi Vám poradíme.

Jak výkup mincí probíhá?
Mince vykupujeme švýcarským způsobem. Tzn. po telefonickém nebo písemném ujednání prodávající předloží sbírku k posouzení jejího stavu osobně v naší prodejně v Praze nebo v kanceláři na Vsetíně, případně zašle minci v cenném psaní na naši adresu. Po přezkoumání jejího stavu potvrdíme sjednanou nebo navrhneme odpovídající cenu. Upozornění : prosíme zákazníky aby nezasílali mince bez předchozí domluvy. Děkujeme za pochopení.

Ocenění většího počtu mincí urychlíte, pokud budete mít připraven přesný soupis všech položek Vaší sbírky. Pomůže Vám tento soubor "Soupis.xls", který je k dispozici ve formátech excel. Kliknutím na tento odkaz si můžete soubor stáhnout a vyplnit. Doplněný "Soupis" nám zašlete mailem nebo poštou.

Proč prodávat mince u nás?
Mince oceníme rychle a sjednanou cenu vyplácíme v hotovosti. Nabízíme nejvyšší výkupní cenu na trhu, která odpovídá ceně dosažené při dražení mince na aukcích, které pravidelně sledujeme.

Jak se stanoví výkupní cena mincí?
Cenu stanovujeme s ohledem na stav mince. Důležitý je i náklad mince, tedy to jak je na trhu dostupná a jak velká je poptávka po daném titulu. Ocenění koresponduje i s obvyklou cenou dosaženou při prodeji této mince na numismatických aukcích.

Nezískám víc při prodeji mince v aukci?
Pouze v případě, že máte naprosto výjimečnou minci v hodnotě řádově statisíců Kč. O ty se může na aukci strhnout urputný boj i mezi několika málo zájemci. České zlaté mince vydávaná běžně v nákladu  cca 3000 ks se na aukcích obchodují s železnou pravidelností a vydražená cena se liší od vyvolávací jen minimálně. Některé exempláře se nevydraží vůbec. Aukce se navíc konají jen několikrát do roka.

Co nevykupujeme? : 
Nevykupujeme zlaté šperky, zlomkové zlato, úlomky zlatých mincí apod. Nevykupujeme ani zlaté mince nižší ryzosti než 900 tisícin. Nevykupujeme taktéž surové zlatov žádné formě, ani ve formě slitku. 

www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2020 Zlaté mince - Numismatika